Geosintetinės medžiagos

Apie Veiklą

UAB „Consena“ geosintetikos padalinys tiekia geosintetines medžiagas bei atlieka konsultacijas ir skaičiavimus dėl jų tinkamo pritaikymo, sprendžiant įvairias su žemės darbais susijusias problemas. Mūsų tiekiamos medžiagos, pagal savo skirtingą, paskirtį gali būti naudojamos tiesiant, stiprinant ir rekonstruojant kelius bei geležinkelius, statant tiltus, statant ir uždarant sąvartynus bei lagūnas, sprendžiant vandens nuvedimo, kaupimosi ir filtravimosi problemas, stiprinant ir atskiriant skirtingus gruntų sluoksnius, tvirtinant šlaitus ir sankasas, gerinant estetinį vaizdą ir t.t.

Sprendžiant didesnes problemas naudojamės savo tiekėjų iš Olandijos, Italijos, Čekijos Respublikos, Vokietijos, Lenkijos inžinierių konsultacijomis, patarimais ir patirtimi.

Jaunas ir aktyvus UAB „Consena“ geosintetikos padalinio kolektyvas padės išsirinkti tinkamiausias medžiagas ir pakonsultuos dėl jų pritaikymo Jūsų konkrečiai problemai išspręsti.

Goesintetinės medžiagos:

 

Geotekstilė

UAB „Consena“ tiekia įvairių firmų austines ir neaustines geotekstiles. Geotekstilės yra labai plačiai ir dažnai naudojamos žemės darbuose, jų naudojimas leidžia pagerinti ar išspręsti šias dažnas problemas: atskirų grunto sluoksnų atskyrimas, vandens srauto stabdymas ar tinkamos filtracijos užtikrinimas, drenažo įrengimas, gruntų armavimas, kitų geosintetinių produktų apsauga, gruntinių atraminių sienučių įrengimas, krantų stabilizavimas.

GEOTINKLAS

UAB „Consena“ tiekia įvairių pritaikymo sričių geotinklus. Galime pasiūlyti standžius ir lanksčius, įvariausių stipruminių savybių produktus. Geotinklai, kitaip vadinami grunto armatūra, puikiai tinka gruntų stiprumui padidinti ir užtikrinti, o naudojami gali būti visose statybos srityse, kai norima sustiprinti silpną esamą pagrindą, dažniausiai tai taikoma kelių ir geležinkelių tiesime, pastatų statyboje, šlaitų ir sankasų tvirtinime, taip pat specifiniai geotinklai yra naudojami asfaltbetonio armavimo funkcijai atlikti, renovuojant ar statant kelius ir siekiant išvengti atsispindinčių plyšių atsiradimo ir plėtimosi .

GEOMEMBRANA

GEOMEMBRANA
Geomembranos naudojamos skysčių srauto problemų sprendimui, dažniausiai skysčių skverbimosi sustabdymui. Tai aktualu įrenginėjant drenažą, statant ir uždarant sąvartynus. UAB „Consena“ tiekia didelio(HDPE) ir mažo(LLDPE) tankio polietilenines įvairių storių, čekiškas firmos „Juta“ geomembranas .

PRIEŠEROZINIS TINKLAS

Prieserozinis
Šlaitų ir nuokalnių erozija, dėl kritulių ir gruntinio vandens poveikio, yra itin aktuali ir dažna problema Lietuvoje. Šioje srityje UAB „Consena“ gali pasiūlyti sintetinius ir natūralaus pluošto priešerozinius geotinklus, kurie savo erdvinės struktūros dėka, atlieka erozijos stabdymo funkciją. Priklausomai nuo šlaito statumo ir erozijos laipsnio naudojami įvairaus storio, stipruminių savybių, žaliavos ir kitų specifikacijų tinklai.

GEOKORIAI

Geokorys
Geokoriai turi taip pat įvairų pritaikymo spektrą, dažniausiai jie naudojami estetiniam kalnų ir šlaitų vaizdui pagerinti arba laikinų kelių įrengimui. Ištiesti ir tinkamai užinkaruoti geokoriai sudaro erdvinę struktūrą, kuri priklausomai nuo poreikių gali būti užpildoma juodžemiu arba skalda.

GEOSINTETINIO MOLIO(BENTONITO) SLUOKSNIAI

Geosintetinis molis
Geosintetinio molio sluoksniai – tai užtikrintas hidroizoliacinis sluoksnis, kuris drėkinamas storėja ir tampa tvirtu vadeniui nelaidžiu sintetinio grunto sluoksniu. Bentonito sluoksniai yra neatsiejama sąvartynų statybos ir uždarymo medžiaga, tačiau neretai taikoma ir kitose srityse, kai grunte reikalinga tvirta hidroizoliacija .

DRENAŽINIS GEOKOMPOZITAS

Drenažinis geokompozitas
Šios medžiagos susideda iš erdvinės struktūros tinklo, kuris priklausomai, nuo įrengimo vietos gali būti apkrovas perimantis arba neperimantis. Drenažiniai geokompozitai sugeba praleisti didelius vandens kiekius, ir naudojami drenažo problemoms spręsti statybinių konstrukcijų(pamatų), kelių, geležinkelių, sąvartynų ir kitų sričių drenažo problemoms spręsti.
 

Kontaktai

» Kontaktinė forma

Siųsti