Vandentiekio ir nuotekų sistemos

Apie Veiklą

UAB „Consena" viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo plastikinių inžinerinių tinklų ir jų jungiamųjų dalių bei uždaromosios armatūros tiekimą Lietuvoje. Šiuo metu UAB „Consena" Lietuvos rinkai tiekia vieno didžiausių plastikinių vamzdžių gamintojo Lenkijoje - gamyklos „Barbara Kaczmarek Sp. J." - produkciją. Gamykla „ Kaczmarek" buvo įkurta 1985 metais Lenkijoje ir per 27 savo gyvavimo metus tapo ne tik viena pirmaujančių gamyklų Lenkijoje, bet ir Europinio mąsto gamykla, įdiegusia modernią kokybės valdymo programą ISO 9001:2000.

Medžiagos:

 

Lauko nuotekų vamzdžiai ir jungiamosios dalys

Lauko nuotekų vamzdžiai ir jungiamosios dalys iš PVC - vamzdžiai gaminami nuo 110mm iki 500mm diametro, stiprumo klasė - SN 2 (2 KN/m2), SN 4 (4 KN/m2) ir SN 8 (8 KN/m2). Vamzdžiai yra sertifikuoti Lietuvos statybos produkcijos sertifikavimo centre (SPSC) ir atitinka privalomuosius LST EN 1401-1 reikalavimus

Lauko nuotekų šulinių sistema

Šulinių sistemos
Lauko nuotekų šulinių sistema iš PVC ir PP - šuliniai gaminami šių diametrų: DN 315, DN 400, DN 425, DN 600 ir DN 1000mm.

Gofruoti vamzdžiai

Grofuoti vamzdžiai
Gofruoti vamzdžiai ir jungiamosios dalys iš PP lauko nuotekoms - vamzdžiai gaminami iš polipropileno, stiprumo klasė SN 8 (8 KN/m2), diametrai nuo 160 iki 1000mm. Vamzdžiai yra sertifikuoti Lietuvos statybos produkcijos sertifikavimo centre (SPSC) ir atitinka privalomuosius LST EN 13476-1 reikalavimus.

Drenažo vamzdžiai ir jungiamosios dalys

Drenažo vamzdžiai
Drenažo vamzdžiai ir jungiamosios dalys iš PVC - vamzdžiai yra skirti pievų ir laukų sausinimui bei pastatų apsaugai nuo drėgmės bei gruntinių vandenų. Drenažo vamzdžiai gali būti tiekiami be filtro, su geotekstilės filtru ir kokoso filtru. Taip pat storasieniai drenažiniai vamzdžiai dviguba sienele SN8 kl.

Kabelių apsaugos vamzdžiai

Kabelių apsaugos
Kabelių apsaugos vamzdžiai - vamzdžiai dviguba sienele gaminami iš PE (polietileno) 6 metrų ilgio arba 50 metrų ilgio ritiniais.

PVC slėgio vamzdžiai ir jungiamosios dalys

Slėginai vamzdžiai
PVC slėgio vamzdžiai ir jungiamosios dalys - vamzdžiai skirti spaudiminiams vandentiekio, kanalizacijos bei kitų skysčių tinklams ir gaminami iš polivinilchlorido (PVC). Vamzdžiai yra sertifikuoti Lietuvos statybos produkcijos sertifikavimo centre (SPSC) ir atitinka privalomuosius LST EN 1452-2 reikalavimus.

PE slėgio vamzdžiai ir jungiamosios dalys

PE slėgio vamzdžiai ir jungiamosios dalys
PE slėgio vamzdžiai ir jungiamosios dalys - vamzdžiai gaminami iš aukšto tankio (PE HD) polietileno PE80 arba PE100. Gaminamų vamzdžių slėgis gali būti nuo PN4 iki PN20, diametras nuo 20 iki 800mm. Vamzdžiai yra sertifikuoti Lietuvos statybos produkcijos sertifikavimo centre (SPSC) ir atitinka privalomuosius LST EN 12201-2 reikalavimus (atitikties sertifikato numeris SPSC-6980).

Ketiniai liukai

Ketiniai liukai
Ketiniai liukai – DN700 plaukiojančio tipo 40 t; magistraliniai 40t, 25t; lengvo tipo12,5t; plastikiniai.

Kalaus ketaus uždaromoji armatūra ir jungiamosios dalys

Kalaus ketaus uuždaromoji armatūra ir jungiamosios dalys
Kalaus ketaus uždaromoji armatūra ir jungiamosios dalys - siekdama kuo labiau prisitaikyti prie savo klientų poreikių, UAB „Consena" bendradarbiauja su plačia gama sklendžių bei jungiamųjų dalių gamintojų bei jų atstovų. Šiuo metu UAB „Consena" savo klientams gali pasiūlyti „PRADINSA"-Ispanija, „AEON“ – Anglija, tiek ir aukštos kokybės sklendžių pagamintų Lenkijoje. Uždaromosios armatūros asortimentą sudaro šios medžiagos: sklendės, priešgaisriniai hidrantai, flanšai ir tarpinės, jungiamosios dalys, universalios jungtys, universalūs balnai ir apkabos, flanšinės jungiamosios dalys, nerūdijančio plieno remontinės movos ir kt..
 

Kontaktai


» Kontaktinė forma

Siųsti